Київське Похоронне Бюро Ритуал 

Київське Похоронне Бюро Ритуал 

Кремація у Києві

Illustration

● Транспортування тіла померлого до холодильної камери● Бальзамування , обмивання, одягнення , фітообробка● Катафалк● Автобус супроводження ● Бригада по виносу тіла померлого● Прощання за релігійним обрядом● Послуги розпорядника● Оформлення кремації● Оформлення свідоцтва про смерть та довідки на отримання мат. допомоги

В наш час все більше і більше вибір родичів померлого лягає на процес кремаціі. Так як це менш затратно ,та й урну з прахом можливо підпоховати на будь якому кладовищі де похованні родичі померлого. Або помістити в колумбаріі , чи взагалі розвіяти.
Оформлення процесу прощання та кремації займає близько однієї доби. Ми організовуємо прощання при подальшій кремації тіла померлого як в Киіівському крематорії вул. Байкова ,16 , так і на Білому кладовищі вул Промислова , 19.
Пропонуємо на вибір пластикові , гранітні чи металеві урни для праху.Організовуємо підпоховання в існуючу могили, чи розміщаємо в колумбарній ніші.Надаємо повну консультативну допомогу.При потребі , відправляємо урну з прахом за кордон.

Illustration

Контакти

+380442093985
+380981960637

24/7

moc.duolci%40lautir.bp.viyk

Відповімо протягом робочого дня

Київ, Білогородка, вул. Промислова 19

Пн-Пт 9:30 - 16:00
Сб-Нд 10:00 - 14:00

Зв'язок

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Київське Похоронне Бюро Ритуал 

Компанія стабільно працює із 2003 року.

© Created by Danila Larchenko | All rights Reserved